Strona głównaWybierz dla siebie
idealną dietę!

Wszystkie diety dostępne na stronie zostały opracowane przez naszych dietetyków w oparciu o najnowsze zalecenia Instytutu Żywności i Żywienia. Stanowią zbilansowane pod względem składników odżywczych jadłospisy. Składniki dań są łatwo dostępne i niedrogie. Oferujemy dietę FIT, oczyszczającą, a także dla osób po 50. roku życia. Wybierz dietę, która najbardziej pasuje do Twoich potrzeb!

Dieta FIT

Dieta przeznaczona dla osób chcących schudnąć w zdrowy i przyjemny sposób bez efektu jo-jo! Jadłospis obejmuje 5 posiłków dziennie zbilansowanych pod względem zapotrzebowania zdrowego organizmu, nie wyklucza mięsa ani glutenu.
Dieta dostępna w 6 kalorycznościach może stać się także świetnym sposobem na zdrowe zwiększenie masy ciała!

KUP DIETĘ od 20 zł

Dieta oczyszczająca

3-dniowa dieta oczyszczająca wspomaga naturalne procesy detoksykacyjne organizmu. Dzięki niej nabierzesz sił, poczujesz się lżej i poprawisz kondycję skóry, włosów i paznokci! Oczyść swój organizm z toksyn i zwiększ swoją odporność na groźne choroby! Dieta składa się z czterech posiłków dziennie. Wśród propozycji na śniadanie i kolację znajdziesz mnóstwo smacznych koktajli!

KUP DIETĘ od 25 zł

Dieta dla osób po 50. roku życia

Dieta specjalnie dostosowana do potrzeb osób po 50. roku życia! Spowalnia proces starzenia się organizmu, pomaga w utrzymaniu prawidłowej masy ciała i chroni przed groźnymi chorobami! Jadłospis obejmuje 5 posiłków dziennie. Dania są smaczne, a składniki łatwo dostępne. Dbaj o swoją dietę w każdym wieku!

KUP DIETĘ od 29 zł

Przejdź na zdrowy styl życia

Zobacz jakie to proste!

Wybierz dietę, która najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.


2. Krok


Wybierz odpowiednią kaloryczność


3. Krok


Złóż zamówienie, zapłać, a dietę otrzymasz na adres e-mail