Dieta odchudzająca
dla osób powyżej 50. roku życia

Osoby starsze często borykają się z nadmierną masą ciała. Wynika to z nieprawidłowej diety, zamiłowania do ciężkiej, tradycyjnej kuchni polskiej i braku aktywności fizycznej. Wiele zmian zachodzących po 50. roku życia powoduje, że coraz trudniej jest schudnąć. Jednak nie jest to niemożliwe!
Zadbaj o swoją sylwetkę i wybierz dietę odchudzającą specjalnie dostosowaną do potrzeb organizmu po 50. roku życia! Schudnąć można w każdym wieku!

Smaczna i lekkostrawna

Dieta dla osób po 50. roku życia powinna być lekkostrawna i smaczna, dzięki czemu unikniesz często spotykanego wśród osób starszych niedożywienia czy nadwagi.

Zbilansowana

Dieta dla osób po 50. roku życia zakłada odpowiednią kaloryczność, a także ilość witamin i składników mineralnych dostosowaną do potrzeb osób starszych.

KUP DIETĘ
Dieta odchudzająca dla osób po 50. roku życia

Dbaj o to co jesz w każdym wieku!

Prawidłowo zbilansowana dieta to gwarancja szczupłej sylwetki i świetnego zdrowia!


Dieta bogata w

wapń, magnez, witaminę C, D3 i B6

U osób starszych wzrasta zapotrzebowanie na wapń i witaminę D3, szczególnie u kobiet po menopauzie. Dieta bogata w te składniki wzmocni kości i zmniejszy ryzyko złamań. Witamina C zwiększy odporność organizmu na infekcje, a magnez zadba o sprawnie funkcjonujący układ nerwowy.Dieta bogata w

przeciwutleniacze

Obecność przeciwutleniaczy w diecie jest ważna w każdym wieku, jednak osoby starsze szczególnie powinny o to zadbać. Te cenne substancje nie tylko spowolnią proces starzenia się organizmu, ale także uchronią od zmian nowotworowych.Dieta bogata w

Błonnik i beta-glukan

Błonnik w diecie zagwarantuje sprawne wypróżnianie i zapobiegnie zaparciom. Ponadto przyspieszy metabolizm i pomoże w utrzymaniu prawidłowej masy ciała.


Zadbaj o siebie

Zobacz jakie to proste!

Pod opieką naszych specjalistów poczujesz różnicę już po 3. miesiącach!


Krok 1.


Wybierz kaloryczność diety oraz długość jej trwania.Krok 2.


Złóż zamówienie korzystając z szybkich płatności on-lineKrok 3.


Po kilku minutach na e-mail otrzymasz wybraną przez siebie dietę.


Zmień swoje nawyki żywieniowe

Ciesz się zdrowiem i szczupłą sylwetką!

Osoby starsze często borykają się z wieloma chorobami, nadwagą bądź niedożywieniem. Wiele ze schorzeń wynika ze złego stylu życia i ciężkiej, staropolskiej kuchni. Najwyższy czas to zmienić! Przechodząc na dietę specjalnie opracowaną dla osób starszych osiągniesz wiele korzyści dla zdrowia, wyglądu i samopoczucia!

KUP DIETĘ
Nauka zdrowych nawyków żywieniowych to gwarancja utrzymania prawidłowej masy ciała

W diecie odchudzającej dla osób po 50. roku życia dzienne zapotrzebowanie kaloryczne rozpisane zostało na 5 smacznych i lekkostrawnych dań. Stałe godziny spożywania posiłków złożonych ze zdrowych, pełnych warzyw i owoców składników to pierwszy krok ku zmianie swoich nawyków żywieniowych na lepsze!


Właściwa kaloryczność i ilość błonnika chroni przed nadwagą lub niedożywieniem

Odpowiednia kaloryczność posiłków i bogactwo błonnika zapewni Ci prawidłową masę ciała. Nie musisz już dłużej borykać się z nadmiarem kilogramów! Dieta dla osób po 50. roku życia zbilansowana pod względem witamin i składników mineralnych ochroni Cię także przed niedożywieniem wynikłym z ich niedoboru!


Dieta zadba o sprawne ciało i umysł

Dieta dla osób po 50. roku życia zapewni Ci nie tylko właściwie funkcjonujące ciało, ale także umysł! Zdrowy styl życia zmniejsza ryzyko chorób neurodegeneracyjnych takich jak Alzheimer czy Parkinson, a także zapobiega rozwojowi demencji starczej.